Sporti

Llapi – Malisheva, formacionet zyrtare

09/15/2021 15:27
nga:Lorik J

Skuadra e Llapit sot takohet me Malishevën.

Llapi dhe Malisheva takohen në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë nga ora 16:00, shkruan GazetaBlic Sport.

Pak para ndeshjes janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes së xhiros së katërt të Superligës së Kosovës.

Ja përbërjet:

Llapi: Coric, Idrizi, Prenci, Veliu, Emini, Ramadani, Shillova, Shabani, Rivera, Neto, Alidema.

Malisheva: Gashi, Kryeziu, Dumani, Stullcaku, Bruqi, M.Hyseni, Pira, H.Hyseni, Vitija, Xhaka, Pefqeli.

/GazetaBlic Sport