Sporti

Lëndimet nuk ndalen tek Franca, tani është radha e Maignan për të lëshuar fushën!

09/22/2022 21:51
nga:Lorik J

Edhe një dëmtim tek Franca, pas atij të Jules Kounde në pjesën e parë.

Portieri Mike Maignan është dëmtuar në këtë duel dhe është larguar nga fusha pas 45 minutave lojë, shkruan GazetaBlic Sport.

Maignan ka marrë një goditje në këmbën e majtë dhe është larguar nga fusha.

Vendin e tij e ka zënë portieri tjetër Areola.

Ky nuk është aspak lajm i mirë për tifozët e Milanit, pasi Maignan është një nga akterët kyç të ekipit.

/GazetaBlic Sport