Sporti

Leipzig befason PSG’në, kalon në avantazh midis Parisit

10/19/2021 22:19
nga:Lorik J

Skuadra e Leipzig ka shënuar golin e dytë dhe ka kaluar në avantazh ndaj PSG’së.

Golin e dytë për Leipzig në këtë duel e ka shënuar, Mukiele, shkruan GazetaBlic Sport.

Mukiele ka shënuar pas 57 minutave lojë.

Rezultati aktual i takimit është 1-2.

Ja goli

VIDEO