Sporti

Leicester City kalon në epërsi ndaj Legias

11/25/2021 21:15
nga:Mergim Rreci

Leicester City kaluar në avantazh ndaj Legis me rezultat 1 me 0.

Daka ka shënuar në minutën e 11-të, shkruan GazetaBlic Sport.

Skuadra angleze tashmë është në avantazh dhe ndeshja bëhet shumë interesante.

Ja pamjet nga goli i shënuar.

VIDEO.