Sporti

Leed United – Liverpool, ja formacionet zyrtare

04/19/2021 20:03
nga:Lorik J

Leeds United do ta presë sot Liverpoolin në përballjen e xhiros së 32’të të Premierligës.

Liverpool dhe Leeds takohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të Premierligës, shkruan GazetaBlic Sport.

Para takimit ekipet kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ja përbërjet:

Leeds United XI: Meslier; Ayling, Llorente, Struijk, Alioski; Phillips; Hélder Costa, Dallas, Roberts, Harrison; Bamford.

Liverpool XI: Alisson; Robertson, Kabak, Fabinho, Alexander-Arnold; Thiago, Wijnaldum, Milner; Mané, Firmino, Jota.

/GazetaBlic Sport