Showtime

Ledri Vula vjen me videon më të bukur për sonte, shfaqet bashkë me vajzën

11/25/2021 18:16
nga:G C

Reperi shqiptar, Ledri Vula ka disa muaj që është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe Sara Hoxha janë shumë të lidhur dhe shumë të përkushtuar me vajzën e tyre, Poem Blu, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, Ledri ka postuar një video ku shihen bashkë babë e bijë më të lumtur se kurrë.

Kjo video u bë virale në rrjet dhe u pëlqye në masë të madhe./GazetaBlic/