Showtime

Ledri Vula, “Superstar” i kësaj vere me hite të nxehta

06/13/2024 16:04
nga:Y I

Ledri Vula apo siç njihet ndryshe si ikona e hip-hopit po vazhdon që të shkëlqejë në skenën muzikore shqiptare.

Me hitet e tij të reja, ai ka arritur të mbajë vëmendjen e publikut dhe të krijojë një emër të madh në botën e muzikës.

Kreativiteti dhe talenti i tij po bëjnë që të dëgjohet gjithnjë e më shumë në çdo vend ku ka shqiptar.

Është e rëndësishme që për më shumë se 1 dekadë në skenë ka arritur të mbajë ritmin dhe dashurinë e publikut afër.

Sigurisht hitet edhe këtë verë nuk kanë të ndalur duke “bombarduar” me projekte gjigante dhe reperi do vazhdojë të na befasojë edhe me hitet e tij të reja edhe në të ardhmen.