Showtime

Ledri e Elvana po sjellin bashkëpunimin e radhës

06/02/2024 18:12
nga:G B

Dy artistët, Ledri Vula dhe Elvana Gjata kanë publikuar një pjesë të projektit të tyre të ri muzikor.

Ky bashkëpunim u konfirmua nga vetë ata përmes një postimi në Instagram.

Artistët kanë ndarë një pjesë të këtij projekti muzikor e ritmik.