Showtime

Ledjona ndryshon totalisht pamjen

04/13/2024 09:03
nga:N K

Look-u i ri e tregon atë më të re dhe shumë fashion, shto këtu fakti që ajo ju ka bërë edhe ekstenshion flokëve.

Ajo ka postuar një foto me look-un e ri ku duket e veshur edhe shumë trendi.