Showtime

Lansohet “Si vera” nga Dini

06/21/2021 19:15
nga:A. R.

Këngëtari i talentuar kosovar, Dini ka lansuar sot projektin e ri.

Bashkë me stinën e verës, sot la ardhur edhe kënga e re e Dinit që mbanë titullin “Si vera”.

Kënga e re nga Dini është një lloj dhurate për të, vetëm dy ditë pasi ka festuar ditëlindjen e 25-të.

Dini që jeton në Zvicër ka lansuar disa projekte këtë vit dhe shumë shpejt pritet edhe albumi debutues nga ai.