Showtime

Lansohet bashkëpunimi i Ermalit dhe Yllit, super modelja kosovare pjesë e videoklipit

11/25/2021 19:20
nga:G C

Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët.

“As 1 minut” titullohet kënga e re e cila është shoqëruar me videoklip, shkruan GazetaBlic.

Pjesë e këtij videoklipi është modelja kosovare, Vildane Zeneli.

Vildane Zeneli shfaqet shumë e kuruar dhe videon mund ta gjeni më poshtë./GazetaBlic/