Sporti

LAJMI I FUNDIT: Ky është formacioni zyrtar i Real Madridit ndaj Manchester Cityt

04/17/2024 18:58
nga:Lorik J

Skuadra e Manchester Cityt sonte takohet me Real Madridit në ‘Etihad Stadium’ në Angli.

Manchester City dhe Real Madrid ballafaqohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të ndeshjes së kthimit të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, përcjell GazetaBlic Sport.

Ndeshja e parë në ‘Santiago Bernabeu’ përfundoi me rezultatin 3-3.

Dy orë para ndeshjes, Real Madrid ka publikuar formacionin zyrtare.

Ja përbërja e madrilenëve: