Sporti

LAJMI I FUNDIT: Drita – Feyenoord, “Intelektualët” do të udhëtojnë me gjashtë autobusë në drejtim të Prishtinës

07/21/2021 21:16
nga:Mergim Rreci

Drita nesër takohet me Feyenoordi në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League, shkruan GazetaBlic Sport.

“Intelektualët”, tifogrupi i skuadrës së Dritës, ka ardhur me një njoftim para kësaj ndeshje.

Ky tifogrup ka njoftuar që do të udhëtojnë me gjashtë autobusë në drejtim të Prishtinës.

Njoftimi i plotë.