Showtime

Kylie Jenner thekson linjat trupore me pozat atraktive para veturës luksoze

05/03/2021 16:28
nga:G C

Ajo njihet për stilin e saj të veçantë të cilin e shfaq në fotografitë e shumta që publikon.

Dhe, Kylie Jenner mbrëmë ka postuar imazhe të reja teksa shihet se është bërë gati për të dal

E veshur me një fustan të ngushtë, blogerja e njohur vuri në pah linjat e saj trupore për të cilat edhe komentohet.

Kylie Jenner, kombinoi fustanin e saj me një palë take dhe një çantë të vogël ngjyrë rozë.

Ish-partnerja e Travis Scott ka pozuar pranë makinës së saj luksoze ku disa poza i ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Tutje, Kylie ka ndarë momente nga ndeja derisa ka xhiruar edhe reperin i cili shihet pranë saj./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)