Showtime

Ky është emri i vërtetë i Anës së Përputhen

04/19/2021 09:54
nga:G C

Ish-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Ana Lleshi, është njëra ndër emrat më të përfolur në mediet rozë.

Jeta e saj personale dhe profesionale janë gjithmonë në qendër të vëmendjes, shkruan GazetaBlic.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan imazhet nga më të ndryshmet ku shpesh herë zbulon më shumë se që duhet.

Mirëpo, kësaj herë synimi kryesor i syrit të publikut u bë emri i saj.

Në llogarinë e saj personale në Instagram, vërehet një ndryshim për të cilin nuk kemi menduar asnjëherë.

Nga aty merret vesh se Ana në të vërtetë e ka emrin Diana./GazetaBlic/