Showtime

Koha kur Loredana mori pjesë në klipin e Yll Limanit

08/10/2022 08:37
nga:G B

Para plotë pesë vitesh, artisti shqiptar Yll Limani publikoi këngën ‘Ke pi sonte shumë’.

Kjo këngë së fundmi është bërë virale në rrjetin social Tik-Tok.

Pasi në videoklipin e kësaj këngë ishte rep-artistja Loredana Zefi, e kjo e fundit në atë periudhë nuk ishte e njohur për publikun.

Fansat vërejtën këtë detaj dhe menjëherë publikuan pamje nga klipi i Yllit.