Sporti

Klopp ishte mbrëmë në një “nejë” me tifozët e Liverpoolit, trajneri i emocionuar përshëndetet me ta

05/29/2024 08:10
nga:Lorik J

Jurgen Klopp ishte në M&S Bank Arena në Liverpool për një ngjarje lamtumire – ndërsa ish-shefi i Reds doli në skenë për një intervistë.

Ai mori një pritje emocionuese nga fansat të cilët më vonë i dhanë atij një interpretim të këngës së tij si dhe ‘You’ll Never Walk Alone’ për të.

Jurgen e mbylli natën me grushtin e tij ikonë, teksa u duk sërish emocional.

Klopp do të pasohet nga Arne Slot në Liverpool, i cili ende nuk është prezantuar pasi u njoftua javën e kaluar.

Ja pamjet: