Cool

Kjo përdoruese e TikTokut po nxit reagime të ashpra në Tik Tok

11/10/2021 14:41
nga:G C

Përdoruesja e TikTokut e njohur me nofkën “cramakeup”, vazhdimisht publikon transformime të pazakonta që i arrin përmes grimit.

Në profilin që e ndjekin mbi gjysmë milioni njerëz, përveç se lavdërohet me fotografitë – ajo tregon fuqinë e grimit që arrin ta transformoj plotësisht një person, transmeton Telegrafi.

Lexo Edhe:
Megjithatë këto ndryshime drastike nuk është se janë mirëpritur nga përdorues të shumtë, që po besojnë se ajo po ndërron linjat e fytyrës dhe se mezi po arrijnë ta njohin.

“Kjo duhet të jetë e kundërligjshme. E tmerrshme. Një person krejt tjetër. Është e tepërt”, janë disa prej komenteve.

Por kjo nuk e dekurajoi vajzën që të vazhdojë me publikimin e videove, që ka tërhequr vëmendjen e shumë vajzave të reja.