Showtime

Kjo është deklarata e Fifit që vuri në siklet Arbana Osmanin

10/13/2021 15:26
nga:G C

Arditi, Fifi, Iliri dhe Paloma do të jenë deri të premtën në zonën e ndarë të shtëpisë, larg luksit.

Ky dënim erdhi si shkak i thyerjes së rregullave nga këta banorë dhe qysh mbrëmë ata filluan izolimin në këtë dhomë, shkruan GazetaBlic.

Të dënuarit kishin kohë 5 minuta për të mbledhur gjësendet e tyre, teksa nuk mungoi edhe deklarata e Fifit e cila vëri në siklet Arbanën.

Fifi tha se ka harruar pecetat higjenike dhe të gjithë shpërthyen në të qeshura./GazetaBlic/