Showtime

Kidda dhe Capital T lansojnë projektin e shumëpritur, “Magji”

06/05/2021 18:22
nga:M K

Që ditë më parë është paralajmëruar një projekt shumë i veçantë.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin mes dyshes mjaft të njohur, Kidda dhe Capital T.

Gjatë ditës së sotme (e shtunë) artistët kanë bërë të ditur se kanë publikuar këngën e re “Magji”.

Që të dy patën rastin që të ndanin sekuenca nga klipi, ndërsa morën komente të shumta nga fansat.

Instrumentali i prodhimtarisë muzikore kësaj radhe i është besuar producentit Rzon, kurse klipin e ka xhiruar Valon Aziri.

Vlen të përmendet se që në minutat e parë të lansimit, “Magji” ka filluar të marrë klikime në YouTube.