Showtime

Kiara Tito sjell poza atraktive nga pushimet e para me Luizin

08/13/2023 18:07
nga:G B

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ka nisur së fundmi pushimet e para si çift.

Destinacioni i tyre është Turqia dhe nga atje nuk kanë munguar postimet dhe pozat e ndryshme.

Edhe moderatorja është shfaqur tejet atraktive në imazhet që solli për fansat në Instagram, teksa shihet në formë të mrekullueshme.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)


Në një foto që postoi me të arritur në Bodrum, Kiara shihet e veshur me një mini-fustan ngjyrë mente, që e përshtati me një çantë të vogël të bardhë.

Ndërsa, në një tjetër postim, prezantuesja pozoi e veshur me bikini të kaltra, të kombinuara me një min-fund rrjetet ngjyrë bezhë dhe çantë me të njëjtën ngjyrë nga “Prada”.

Për një dukje më të kompletuar, Kiara shtoi një kapele dielli dhe syze të zeza. Ajo dukej e mahnitshme, teksa të shumta ishin edhe komentet nga ana e fansave.

Theksojmë që këto pushime për çiftin, vijnë pas angazhimeve të shumta të Luizit me koncerte dhe Kiarën me emisionin “Kepi i Vipave”.