Showtime

Kiara Tito në pritje të ëmbël?

09/13/2023 15:54
nga:G B

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë padyshim çifti më i përfolur i momentit në mediat rozë.

Që nga dalja e tyre nga shtëpia e Big Brother VIP, lajmet për një shtatzëni të moderatores qarkulluan shpesh herë në media online.

Ditën e djeshme, një postim në InstaStory i Luizit pranë një gruaje shtatzënë teksa shkroi: “Rrahjet më të ëmbla në botë,” shtoi dyshimet duke hedhur kështu disa aludime.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar ditën e sotme se Kiara Tito është në pritje të ëmbël, rreth 5 javëshe shtatzënë.

Shtatzëni të mbarë!