Showtime

Kiara bën gati valixhet, Luizi nuk i mban dot lotët

03/25/2023 20:42
nga:Y I

Kiara dhe Olta janë në nominim dhe njëra prej tyre do të lërë sonte shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Nderkohe së fundmi, teksa Kiara ka qenë duke bërë gati valixhet Luizi nuk i ka mbajtur dot lotët.

I pyetur nga Kiara se përse ishte mërzitur, Luizi nuk iu përgjigj.

Kujtomë se Luizi kishte deklaruar se do dilte pas Kiarës nëse eliminohej ajo, por moderatorja e bindi të vazhdojë garën.