Showtime

Këto janë momentet më të sikletshme që i kanë ndodhur Trixës në skenë

08/08/2022 14:12
nga:Gazeta Blic

Episodi i parë i Prive Reality s’kishte si të niste më mirë se me Roza Latin, Beatrixën, Fifin e Getinjon.

Shumë rrëfime interesante dhe ekskluzive i ndanë yjet me publikun, madje edhe të çuditshme.

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, ka treguar momentet më të sikletshme që i kanë ndodhur gjatë paraqitjeve të saj në skenë.

Në videon më poshtë përpos kësaj, i kuptoni edhe shumë gjëra të tjera të cilat mbase s’i keni dëgjuar kurrë më parë.