Showtime

Këto janë detajet e martesës së Rita Orës

08/09/2022 21:26
nga:G C

Këngëtarja e famshme botërore, Rita Ora është martuar.

Ajo i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me regjisorin Taika Waititi.

Sipas burimeve, ceremonia martesore u zhvillua fshehurazi në Londër.

”Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë për të gjithë të ftuarit. Më të afërmit dhe më të dashurit e tyre mund ta shohin se sa çmendurisht të dashuruar janë”, thanë burimet për The Sun.

Rita dhe Taika filluan të takoheshin në mars të vitit 2021, përpara se lidhja e tyre të bëhej e njohur për publikun.