Showtime

Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur: Më ka tradhëtuar

04/19/2021 16:06
nga:G C

Këngëtarja shqiptare, Gjira Kajtazi, ka kohë që është larguar nga muzika.

Edhe pse arsyen nuk e bëri asnjëherë të ditur, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Duke qenë e afërt me ndjekësit e saj, ajo së fundi ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit ku edhe u pyet pse është larguar nga muzika.

“Më ka tradhëtuar”, ishte përgjigja e saj e cila i befasoi fansat.

Përndryshe, Gjira është bërë nënë e dy fëmijëve dhe prej kohësh jeton në Gjermani./GazetaBlic/