Showtime

Kënga e Antonelës e publikuar para një dekade, dëshpëron me pamjet e ‘videoklipit’

05/14/2021 15:10
nga:G C

Antonela Berisha vazhdon të jetë një konkurente shumë e komentuar e programit “Për’puthen”, shkruan GazetaBlic.

Teksa shumë nga konkurrentët hynë dhe dolën nga emisioni i dashurisë, ajo kishte provuar veten në muzikë kohë më parë.

Deri më tani ajo nuk ka bërë të ditur nëse planifikon t’i rikthehet muzikës me këngë të reja./GazetaBlic/