Showtime

Kendall Jenner fotografohet në Los Angeles me makinën luksoze

07/14/2021 15:51
nga:G C

Ajo dukej tipike elegante në një xhaketë sportive me dy ngjyra ndërsa hidhte gaz në Mercedes-Benz G-Wagon të saj para se të shkonte për drekë.

Ndërsa po nxirrte makinën e saj në West Hollywood të hënën, supermodelja 25-vjeçare tronditi një bluzë grafike të bardhë, pantallona të zeza dhe një palë lëkure të zeza Birkenstocks.

Ajo përfundoi ansamblin e saj të ftohtë pa mundim me një çantë të madhe lëkure të zezë në shpatullat e saj, syze dielli të vogla dhe flokët e saj prapa kokës.

Ylli i realitetit lëshoi besim para se të nisej për një drekë e vetme në Beverly Hills pas një fundjave në Las Vegas me disa nga miqtë e saj më të afërt.

Përveç festimit të hapjes së pikës së nxehtë Delilah me shoqen e saj më të mirë Hailey Bieber, ajo shijoi një takim darke me babanë Caitlyn të dielën.