Showtime

Kejvina Kthella kapet mat me të dashurin në Prishtinë

09/18/2022 14:53
nga:G C

Kejvina Kthella, është njëra nga modelet më seksi shqiptare.

Ajo komentohet shumë për jetën e saj private dhe udhëtimet e saj në vende të shtrenjta.

Përtej kësaj, ajo është munduar gjithmonë të mbajë jetën private larg mediave.

Por jo edhe më, pasi ajo është tashmë është kapur mat.

Fotot dhe videot janë publikuar nga “N’Zoom”, ku mes të tjerash raporton se “Kejvina është në një lidhje dashurie dhe çifti më i ri i showbizit po drekonte në një nga restorantet në periferi të Prishtinës.