Showtime

Kanye-t nuk i intereson lidhja e re e Kim K, bën veprimin që nuk pritej në lidhje me ish-partneren!

11/27/2021 22:54
nga:G C

Kanye West po bën gjithçka që duhet për t’u rikthyer në hire të mira me familjen e tij.

Reperi 44-vjeçar kujtoi ditët më të lumtura me gruan e tij të larguar, Kim Kardashian, në një foto puthjeje të shpërndarë në Instagram të premten në mëngjes.

Përkundër faktit se Kim ka kaluar në lidhje me komedianin Pete Davidson dhe Kanye thuhet se po lidheshin me supermodelen Vinetria pasi u nda me Irina Shayk, krijuesi i hitit Heartless pretendoi se ai bëri publikisht ‘gjëra që nuk ishin të pranueshme si burrë’ dhe ‘Zoti do sjell Kimye’. së bashku në një përpjekje për të rifituar gruan e tij.

“Rrëfimi që Zoti dëshiron është të shohë se ne mund të shpengohemi (koncept biblik) në të gjitha këto marrëdhënie,” tha ai.

‘Ne kemi bërë gabime. Unë kam bërë gabime. Unë kam bërë publikisht gjëra që nuk ishin të pranueshme si bashkëshort. Por tani sot, për çfarëdo arsye – nuk e dija se do të isha përballë këtij mikrofoni – por jam këtu për të ndryshuar narrativën.
Duhet të jem sa më shumë pranë fëmijëve të mi. Pra, kur jam jashtë shtëpisë, kam një shtëpi pranë shtëpisë. Po përpiqem ta shpreh këtë në mënyrën më të arsyeshme, në mënyrën më të qetë të mundshme, por duhet të kthehem në shtëpi. ”,- tha ai.