Showtime

Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

04/13/2024 11:22
nga:N K

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi.

Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de Mallroca për ti shijuar disa ditë bashkë.

Kaderi ishte ajo qe ka publikuar disa momente mjaftë të bukura ku shihen të përqafuar afër valëve të detit.