Showtime

“Ka një lidhje jashtë”, Bledi Mane nxjerr sekrete të Erjola Doçit

03/04/2024 14:38
nga:N K

Gjatë një momenti televiziv, ish banorja e Big Brother, Dea ështē shprehur se Romeo kur shikonte Erjolën i bënin sytë xixa dhe ka dashur t’i shihte bashkë.

Gjatë këtij momenti ka ndërhyrë Bledi Mane, i cili shprehet se Erjola ka një të dashur jashtë dhe është një reper mjaft i famshëm.

Pjesë nga biseda:

Dea: Me thënë të drejtën kur ka hyrë Erjola Doçi mu duk sikur Romeos po i bënin sytë xixa. Se Erjola është femër seksi, provokuese, kur hynte ajo në pishinë, të paktën unë Erjolën me Romeon i shihja.

Bledi Mane: Ne e kemi Erjolën shoqe dhe ajo ka një lidhje jashtë.

Moderatori: Ky qenka lajm, kë ka Erjola jashtë?
Bledi Mane: Me një emër të njohur, po na ndjek nga Gjermania. Është emër i njohur i repit, kaq mjafton.

Dea: Edhe shoku i Bardhit (qesh).