Sporti

Juventus – Genoa, ja notat e lojtarëve

12/05/2021 23:50
nga:E K

Juventus ka shënuar fitore solide ndaj Genoas.

“Zonja e Vjetër” mori fitore me rezultat 2-0, shkruan GazetaBlic Sport.

Realizatorët e këtij dueli ishin Cuadrado (9′) dhe Dybala (82′).

Pas ndeshjes, SofaScore ka bërë vlerësimin e lojtarëve.

Lojtarët me notën më të lartë sipas kësaj faqe ishin, Dybala dhe Cuadrado të cilët u vlerësuan me notën 8.3.

Ja notat e lojtarëve:

/GazetaBlic Sport/