Showtime

Justin Bieber shihet rrrugëve të Kalifornisë disa javë pas spekulimeve për ndarje

04/15/2024 09:59
nga:N K

Justin Bieber është parë të premten mbrëma në Indio, Kaliforni.

Këngëtari 30-vjeçar pati një bluë të bardhë me pantallona të shkurtra, dhe një kapele.

Artisti është parë jashtë disa javë pas thashethemeve se në martesën e tij me Hailey Bieber, ka probleme.

Të gjitha spekulimet nisën në fund të shkurtit kur babai i modeles 27-vjeçare Stephen Baldwin, kërkoi që fansat dhe ndjekësit të luten për të dhe Justin.

jusitn bieber keeps low profile at night one coachella 035031009