Showtime

Jonida Vokshi në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit

02/06/2023 14:05
nga:G B

Jonida Vokshi është në pritje të bebit nr.2. Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë moderatorja gjatë prime të “Big Brother VIP Kosova”.

Jonida i falenderoi të gjithë për urimet dhe tha se është shumë e lumtur që këtë rrugëtim si moderatore e Big Brother VIP Kosova po e vazhdon me kaq emocione të bukura.

Së fundmi, burime për “Prive” kanë zbuluar se Jonida është në pritje të një djali. Ndërkohë vetë moderatorja nuk ka reaguar ende.

Kujtojmë se ajo është nënë e një vajze të quajtur Emi.

Jonida Vokshi në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit

Jonida Vokshi në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit

Jonida Vokshi në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit