Showtime

“Je e lumtur që e fute në sherr Bardhin me Luizin?”/ Sara përgjigjet pas akuzave

04/12/2024 09:51
nga:N K

Sara Gjordeni që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’ po e shijon romancën e saj me Bardhin.

Kohës së fundit ajo ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në ‘Instagram’.

Mes pyetjeve të shumta ishte edhe ajo “Je e lumtur që e fute në sherr Bardhin me Luizin?”.

Ndërsa ajo ka zgjedhur të përgjigjet indirekt ku shprehet “Hahah ju me shkatërroni fare mua, ndonjë ditë do me bëni fajtore për ndryshimin e boshtit vertikal të planetit tok dhe rritjen e shpejtësive se rrotullimit këto vitet e fundit”.

Kujtojmë se ndjekësit për shumë arsye të tjera qe kanë ndodhur me Bardhin e akuzuan Sarën.