Cult

Jason Momoa dhe Eiza Gonzalez shihen bashkë në Londër disa javë pas ndarjes së tyre

07/07/2022 10:01
nga:G C

Duket se Jason Momoa dhe Eiza Gonzalez po vazhdojnë të kalojnë kohë së bashku.

Aktori i “Dune”, 42 vjeç dhe aktorja e “Ambulance” , 32 vjeçe, u panë të martën (5 korrik) duke dalë nga i njëjti ambient në Londër.

Ata u larguan nga vendi ndaras disa minuta pas njëri-tjetrit, por ishin brenda në të njëjtën periudhë.

Më 14 qershor, një burim tha për People se dyshja ishin ndarë pas muajsh lidhjeje: “Ata janë thjesht njerëz shumë të ndryshëm”, tha një i brendshëm në atë kohë.

“Ata e duan shumë njëri-tjetrin duke u takuar në heshtje për disa kohë përpara se të bëhej publike. Ata janë në faza të ndryshme të jetës”, shtoi ky burim.

Një burim i tha në maj se Momoa dhe González ishin “ekskluzive” dhe ishin takuar që nga shkurti “pasi u takuan përmes punës dhe lidhjeve të ndërsjella”.

“Tani për tani nuk është një situatë shumë serioze dhe ata të dy po shohin se ku shkon ”, tha një tjetër burim.

Burimi i fundit tha gjithashtu se Gonzalez është një “person shumë argëtues, i papërshtatshëm për çdo gjë dhe është goxha aventurier në pjesën më të madhe” – dhe ajo dhe Momoa “ndajnë të njëjtin shpirt”.

Momoa u fotografua duke marrë pjesë në premierën e filmit të Gonzalezit “Ambulance” në prill, megjithëse ata nuk ecën së bashku në tapetin e kuq.

Ndërkohë, Momoa i dha fundi martesës me Lisa Bonet në janar të këtij viti pas 17 vitesh bashkë. /Telegrafi/