Showtime

Ja sa vite diferencë ka Buci me të fejuarën e tij Veronën

12/02/2023 00:07
nga:Gazeta Blic

Banori i Big Brother VIP Kosova, Yll Dervishi – i njohur si Buci e që është promoter i shumë festivaleve në Kosovë të muzikës, është vizituar sonte nga e fejuara e tij Verona në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Shkak për këtë vizitë ishte raporti i afërt që ka pasur këto ditë Buci me banoren tjetër të Big Brother, Santiana Maloku.

Madje, ata kanë pasur flirtime dhe prekje brenda shtëpisë.

Por, sa vjeçare është Verona dhe sa është Ylli Dervishi.

Çifti ka një diferencë në moshë prej 15 vitesh. Verona është vetëm 24 vjeçare derisa Buci ka 39 vjeç.