Showtime

Iu zbulua lidhja me futbollistin turk, ky është veprimi i fundit nga Heidi Lushtaku

01/27/2022 16:33
nga:G C

Modelja shqiptare, Heidi Lushtaku ka qenë pjesë e medieve rozë edhe gjatë kohë kur ishte në lidhje dashurie me Robin Krasniqin.

Së fundmi, mediat e huaja turke kanë zbuluar se Heidi është në lidhje dashurie me futbollistin turk, Merih Demiral, shkruan GazetaBlic.

Kjo bëri që sot emri i Heidi Lushtakut të qarkullojë në mediet rozë dhe për këtë arsye ajo erdhi me një veprim të papritur.

Heidi ka vendosur që llogarinë e saj në Instagram ta mbaj private dhe postimet që ajo bën të shohin vetëm ndjekësit e saj./GazetaBlic/