Sporti

“Ishte shumë perfekt për mua”, ish-gruaja e Kaka tregon pse u divorcua nga braziliani: Nuk më tradhtoi kurrë

04/13/2024 23:11
nga:Mergim Rreci

Ish-gruaja e Ricardo Kaka, ka zbuluar arsyen se pse u nda pas 10 vitesh martesë nga ylli brazilian, Caroline Celiko ishte shoqe me Kaka që në fëmijëri dhe ata u lidhën në martesë në vitin 2005.

Por pas 10 vitesh, të dy u ndanë, edhe pse kishin bashkë 2 fëmijë. Arsyeja? Kaka ishte shumë i mirë për Caroline, të paktën sipas kësaj të fundit.

“Kaka nuk më tradhtoi kurrë. Ai më trajtonte mirë, më dha një familje të mrekullueshme, por unë nuk isha e lumtur, diçka mungonte. Problemi ishte se ai ishte shumë perfekt për mua”, tha ajo, duke shpjeguar arsyen që sipas saj shtyu drejt divorcin me ish-fituesin e “Topit të Artë”.

Të dy kanë gjetur lumturinë në krahët e partnerëve të tjerë, duke u rimartuar dhe krijuar familje.