Showtime

Ish miss Kosova publikon foto teksa i duken të brendshmet

05/23/2022 22:53
nga:G B

Blerta Veseli u zgjodh “Miss Univers Kosova” në vitin 2022.

Ajo vazhdon e komentohet për postimet të cilat i hedh në profilin e saj në ‘Instagram’.

Së fundmi bukuroshja ka postuar disa foto në ‘Instagram’ me një fustan mjaft provokues me një dekolte të hapur dhe tepër i shkurtër ku i janë dukur madje dhe të brendshmet e saj.

Madje këtë foto ajo e ka postuar të parën ku ka marrë mijëra pëlqime dhe komente ku disave dhe i është përgjigjur lidhur me pozën e shkujdesur duke treguar se është një person pa komplekse.

Kaq ka mjaftuar që fotoja e miss-it të bëjë xhiron e rrjeteve sociale, duke u marrë kryesisht me të brendshmet e saj.