Sporti

Inter ia vënë syrin yllit të Sampdoria

01/16/2022 20:33
nga:E K

Mediat në Itali shkruajnë se Interi po synon që ta përforcojë mesfushën

Interi është duke sikuar që në verë të bëjë një lëvizje për yllin e Sampdorias, Morten Thorsby.

Calciomercato shkruan që zikaltërit janë impresionuar nga ish ylli i Heerenveen por nuk do të këtë hapësira për të nëse e blejnë në janar.

Ata po shikojnë që të largojnë disa lojtarë këtë muaj dhe në fund të sezonit t’i ndajnë rrugët me disa të tjerë që të mundësojnë kështu ardhjen e Thorsbyt.