Showtime

I tha se e shiti çmimin e BBVK-së, Alaudin Hamiti reagon ashpër ndaj ndjekëses

02/12/2024 15:10
nga:G B

Prezantuesi i Big Brother VIP Kosova, Alaudin Hamiti, ka reaguar ashpër ndaj një ndjekëses në Instagram, pasi kjo e fundit e pyeti se “ku po i shpenzon paratë që e shite çmimin”.

Hamiti nuk ngurroi për t’u përgjigjur duke shkruar: “Budallakitë si kjo duhet me i postu me pa njerëzit sa të sëmurë janë me teoritë e tyre konspirative. Jetoje jetën mos humb vakt me shpërnda negativitet”.

Ndryshe, në pytjet dhe përgjigjet që Hamiti ka bërë në Instagram me ndjekësit e tij, ai ka treguar se pas një edicioni bombastik të BBVK-së do të udhëtojë drejt një vendi në të cilin nuk ka qenë më parë.