Showtime

I dashuri i propozon fejesë publikisht? Kjo është përgjigja e deputetes

04/07/2021 11:42
nga:G C

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, e cila tani ushtron edhe roli e deputetes ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku u shpreh se ndjehet mjaft e lumtur.

Ky imazh nga këngëtarja erdhi si pasojë e kritikave për moshën e saj, teksa tregoi se nuk i bëhet vonë, shkruan GazetaBlic.

Në mesin e komenteve të shumta muk mungoi edhe ai nga Keith ku vendosi një unazë me emoji dhe një pikëpytje.

“PO”, ishte përgjigja e Matoshit./GazetaBlic/