Showtime

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju sot

02/20/2024 07:38
nga:G B

DASHI

Do të ketë një shans për të rizbuluar pak pasion në jetën tuaj në çift. Në punë është një periudhë jo tamam e favorshme dhe mund të vijnë edhe ndryshime të papritura. Duhet të jeni gati për çdo gjë, qoftë edhe për të ndryshuar qytetin.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 shkurt 2024), yjet flasin për një moment ngecje përpara pikës së kthesës, e cila megjithatë do të arrijë rreth majit. Tani për tani është koha për të reflektuar dhe planifikuar për të rejat në muajt e ardhshëm. Vetëm kini kujdes për disa grindje me dikë nga Peshorja ose Gaforrja.

BINJAKËT

Këtë ditë do të keni pak tension në çift, prandaj bëni kujdes. Në planin e punës ka shumë për të bërë, por me ardhjen e pranverës do të vijnë disa lajme të mira.

GAFORRJA

Pak agjitacion është rikthyer, kështu që kini kujdes të mos i derdhësh të gjitha në dashuri. Në punë mund të lindin disa polemika, prandaj bëni kujdes me kolegët.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 shkurt 2024), një rikuperim i këndshëm po vjen në dashuri me një qiell, që të shtyn të jesh më i shoqërueshëm dhe më i dashur. Për sa i përket punës, mund të ketë lajme interesante.

VIRGJËRESHA

Sot jeni pak kontrovers, fajin e kanë planetët që ju bëjnë nervoz. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me kolegët dhe prisni që të bëhet një zgjedhje. Vlerësoni me qetësi, mos u kapni nga nxitimi apo ankthi. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë.

PESHORJA

Kjo ditë nuk po fillon me këmbën e djathtë, ka tension në dashuri por nga e enjtja gjithçka do të qetësohet. Në punë bëni kujdes që të mos humbisni durimin. Rrezikoni të mos merrni atë që dëshironi. Bëhuni gati.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 shkurt 2024), duhet të jeni të kujdesshëm për shpenzimin e parave, të cilat janë paksa të tepërta. Për pjesën tjetër gjithçka po ecën mirë si në dashuri ashtu edhe në punë. Humori juaj është gjithashtu pozitiv.

SHIGJETARI

Sot do të duhet të përpiqeni të kuptoni se për kë rreh zemra dhe në punë është koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme. Ka diçka që do të ndryshojë së shpejti në jetën tuaj. Bëhuni gati dhe nuk do të pendoheni. Përveshni mëngët.

BRICJAPI

Pak qetësi i kthehet dashurisë por ndryshimet e vërteta do të vijnë nga maji falë Jupiterit. Në punë, suksesi është ende larg, por para së gjithash duhet të pastroni mendjen për atë që dëshironi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 shkurt 2024), në dashuri ka ardhur koha të shijoni pak paqe dhe qetësi. Humori është i lartë, prandaj shfrytëzojeni sa më shumë. Është një kohë e lumtur dhe e kënaqshme në punë.

PESHQIT

Jeni pak nervoz por mos u shqetësoni, nga marsi do të zhbllokohen shumë situata. Do të çliroheni nga një barrë dhe do të vijnë edhe projekte të reja. Është koha për të revolucionarizuar jetën tuaj.