Sporti

Hodaj: Persona civil kanë shqetësuar stafin dhe lojtarët, kjo është për keqardhje

03/22/2023 16:45
nga:Lorik J

Taulant Hodaj, sekretari i FFK’së ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit të arrestimit të Agim Ademit.

Sipas Taulant Hodaj, persona civil poashtu kanë marrë në pyetje edhe stafin e kombëtares dhe lojtarët, shkruan GazetaBlic Sport.

Ai thotë se këto pyetje dhe shqetësime janë kritike nga personat që e kanë bërë.

“Me ardhë persona civil me i ataku stafin e kombëtares dhe lojtarët, është e padrejtë. Kjo duhet t’i kthehet në forcë lojtarëve para dy ndeshjeve”, tha Hodaj në konferencë për shtyp.

/GazetaBlic Sport