Showtime

Hit pas hiti – Publikohet kënga “Më humbe” nga Era Istrefi

05/16/2024 20:27
nga:G C

Artistja e famshme shqiptare Era Istrefi ka publikuar një projekt të ri, raporton GazetaBlic.

Ashtu siç kishte paralajmëruar, kënga me titullin “Më humbe” është lansuar sot (e enjte), e cila erdhi e bashkangjitur edhe me videoklip.

Producentët e këngës janë Paris Kalpos & Claydee, ndërsa teksti është shkruar nga këngëtarja Istrefi dhe reperi BimBimma.

Klipi i projektit ku Era shfaqet me stil dhe tejet atraktive, mori jashtëzakonisht vëmendje të madhe.

Këngën të plotë e gjeni në kanalin zyrtar të kënëgtares në YouTube.