Showtime

‘Himni i verës’, kënga “Dale” nga Butrinti, Kida dhe Ledri ka mbledhur 50 milionë klikime

09/12/2021 15:20
nga:Lorik J

“Dale” po pëlqehet nga publiku mjaft shumë.

Kida, Butrinti dhe Ledri njihen si një ndër këngëtarët më të dashur të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ata janë mjaft aktiv me projekte muzikore të ndryshme të cilat pëlqehen thuajse çdo herë e më shumë nga publiku shqiptar.

Kënga e re nga artistët “Dale” u lansua pak muaj më parë dhe po pëlqehet mjaft shumë teksa tashmë ka grumbulluar 50 milionë klikime në Youtube.