Euro2024

Tifozët e Holandës janë absolutisht fantastikë, krijojnë atmosferë të mrekullueshme në Berlin

06/25/2024 15:21
nga:Mergim Rreci

 Holanda dhe Austria përballen në ndeshjen e xhiros së tretë të grupeve në ‘Euro 2024’.

Pritet të jetë një ndeshje shumë interesante, me të dy kombëtaret që kanë treguar paraqitje shumë të mira, shkruan GazetaBlic Sport.

Ky takim luhet me fillim nga ora 18:00, kurse tifozët e ‘Tulipanëve’ po krijojnë një atmosferë të jashtëzakonshme në këto momente në Berlin.