Showtime

Heidi dhe Romeo shijojnë lidhjen jashtë shtëpisë së BBVA – publikojnë fotografi nga xhakuzi

06/02/2024 22:30
nga:G B

Pas aventurës emocionuese në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, ku të dy shkëlqyen si konkurrentë dhe si një çift që tërhoqi vëmendjen, Heidi Baci dhe Romeo Veshaj po vazhdojnë të ndërtojnë kujtime të bukura bashkë edhe jashtë xhirimeve.

Këtë e konfirmon një fotografi që Heidi ka ndarë në mediat sociale, ku çifti duket se shijon çdo moment të bashkësisë së tyre.

Fotografia në fjalë i tregon të dyshin ndërsa relaksohen në një xhakuzi, ndoshta në ndonjë destinacion pushimi, të rrethuar nga një pamje panoramike që frymëzon paqe dhe lumturi. Ky moment intim dhe privat, që tashmë u është dhuruar edhe adhuruesve dhe ndjekësve të tyre, është një dëshmi e dashurisë që ata kanë ndërtuar brenda dhe jashtë show-it të famshëm.

Ndërsa në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” u përballën me sfida dhe konfrontime të shumta, duke i rezistuar presionit të jetës publike dhe spektaklit të shfaqjes së përditshme, duket se tani Heidi dhe Romeo po gëzojnë qetësinë dhe lumturinë që vjen pas një periudhe intensive. Ata ishin ndër finalistët e sezonit të tretë të BBVA, dhe prej atëherë duket se kanë vendosur të mos e lënë dashurinë që lindur të zbehet nën dritat e reflektorëve.

Nuk është e zakonshme të shohësh çifte që vazhdojnë të jenë të përkushtuar dhe të dashuruar pas daljes nga një ambient aq intensiv siç është “Big Brother”.

Megjithatë, Heidi dhe Romeo janë duke na treguar se kur bëhet fjalë për zemrën, as muret e një shtëpie televizive dhe as vëmendja e skajshme publike nuk mund të pengojnë ndjenjat e vërteta të një çifti të vendosur të shijojë çdo moment të jetës bashkë.